O Nas

Akademia Piękna i Zdrowia BEAUTY VITAL to profesjonalny ośrodek szkoleniowy znajdujący się w Pile. Na co dzień dzielimy się swoją pasją z innymi, oferując różnego typu kursy zawodowe. Możesz je dobrać w zależności od Twoich umiejętności oraz potrzeb. Na szkoleniach kosmetycznych czy seminariach fryzjerskich uczymy zarówno podstawowych technik, jak i bardziej zaawansowanych metod pracy.

 

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu stylizacji. Akademia Piękna i Zdrowia BEAUTY VITAL to także salon fryzjersko-kosmetyczny. Wykonujemy m.in. depilacje laserem, masaż, pedicure leczniczy i manicure, piercing, makijaż permanentny, zabiegi kosmetyczne na twarz, przedłużanie rzęs, paznokci oraz włosów. Ponadto wykonujemy mezoterapię igłową oraz bezigłową, podczas której skóra otrzymuje dawkę niezbędnych preparatów leczniczych oraz witamin.

 

Zapewniamy, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań! Klientów przyjmujemy na ul. 11 Listopada 40 w Pile.

 

Pracujemy na produktach wyłącznie renomowanych producentów, takich jak: Goldwell, Black Lashes, Farmona, LaLii czy Skeyndor. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje, wdrażając nowe metody zabiegowe.

 

Pragniemy, aby nasi Klienci czuli, że są obsługiwani na najwyższym poziomie. Jesteśmy nastawieni na budowę przede wszystkim długofalowych relacji. Pragniemy, aby każdy, kto skorzysta z naszych usług, chciał wracać do nas ponownie. Właśnie z zadowolenia innych czerpiemy siłę i motywację do codziennej aktywności zawodowej.

 

Skontaktuj się z nami i umów się z najlepszym fryzjerem lub kosmetyczką w Pile!


kontakt 513 351 401
783 880 018

o nas