makijaz

Makijaż Permanentny

Zabiegi makijażu permanentnego w naszym pilskim salonie wykonujemy dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. Zabieg przeprowadzany za pomocą sterowanych mikroprocesorami urządzeń jest w pełni sterylny i bezpieczny. Umożliwia to wykorzystanie specjalnych higienicznych modułów jednorazowego użytku. Barwnik wprowadzany jest precyzyjnie na jednakowej głębokości. Tym samym makijaż permanentny w przeciwieństwie do tatuażu znajduje się bardzo płytko – tylko w warstwie jasnej naskórka.

 

Hipoalergiczne barwniki do wykonywania makijażu permanentnego mają naturalne podochodzenie. Nie posiadają środków konserwujących i zapachowych.

 

W zależności od potrzeb Klienta możliwe jest nadanie blasku i wyrazistości oczom poprzez mikropigmentację.

 

Ponadto zagęszczamy przerzedzone brwi lub korygujemy ich kształt, aby nadać im piękny wygląd. Poprzez makijaż permanentny można podkreślać kontur i kolor ust.

 

Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie czas oraz chcą osiągnąć zachwycający efekt, bez konieczności codziennego odnawiania. Jest to również doskonała propozycja dla kobiet noszących szkła kontaktowe.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, pytania można kierować pod numer telefonu 513 351 401